HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
w roku szkolnym 2016/2017 I semestr

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Zajęcia pozalekcyjne

Nazwa/rodzaj zajęć

Dzień i godziny
przeprowadzenia zajęć

Uczestnicy

  1.  

Adamczyk Agnieszka

Koło astronomiczne

Środa (14:20-15:05)

I-III PG

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Wtorek (14:20-15:05) – co dwa tygodnie
Środa (12:20-12:45)

III a PG

III b PG

Zajęcia wyrównawcze z biologii i geografii

Wtorek (14:20-15:05) – co dwa tygodnie

I – II PG

  1.  

Cichowicz Marcin

Czwartki Lekoatletyczne
Powiatowa Liga Lekkoatletyczna

 

 

  1.  

Ciemnoczołowska Arletta

Zajęcia z j. angielskiego z uczniem zdolnym

Czwartek 8:00

Uczniowie z klasy V a i V b

Zajęcia z j. angielskiego (wyrównawcze)

Poniedziałek 12:20
Poniedziałek 14:20

Klasa V a i V b, VI a
Klasa II a, II b, III b (PG)

 

  1.  

Górna Danuta

Zajęcia wyrównawcze

w zależności o potrzeb 2h w tygodniu

SP i PG

  1.  

Grajek Aurelia

Koło historyczne

Piątek (8:00)

 

Praca z uczniem zdolnym

Piątek (9:50)

 

  1.  

Jeździkowska Beata

Zajęcia z j. polskiego z uczniem zdolnym

piątek (8:00)

  1. Kledzik

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Wtorek (7:15)

I a, I b, II a, III a, - wybrani uczniowie

Zajęcia przygotowujące na egzamin

Czwartek (14:20-15:00)

Klasa III a

  1.  

Jeździkowski Marcin

Zajęcia hokeja – bramkarze

Poniedziałek (14:20-16:00)

Klasy I PG

Zajecia hokeja

Poniedziałek (13:00-14:20)

Klasy I – III SP

  1.  

Kaczmarek Karol

Koło modelarskie

Poniedziałek (14:20)
Wtorek (14:20)

IV –VI SP
I-III PG

  1.  

Kledzik Barbara

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Poniedziałek (14:20-15:00)

Klasa III a – gr. I

Praca z uczniem zdolnym

Czwartek (12:20-12:45)

Klasa II a – gr. I

  1.  

Kuleta Agnieszka

Koło dziennikarskie

Środa (12:20 -12:45)

uczniowie SP i PG

  1.  

Maciejewska Anna

Koło przyrodniczo –akwarystyczne

Wtorek (13:35 -14:20)

Klasy  V

czwartek (8:00 -8:45)

Klasy VI

  1.  

Mazany Sławomir

Zajęcia hokeja  

Poniedziałek (14:20-15:00)

Klasy I PG

  1.  

Mielcarzewicz Jacek

Zajęcia szachowe

Czwartek (13:00 -15:00)

Klasy I-VI
Klasa I-III

 

  1.  

Pilachowski Wojciech

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Poniedziałek (14:20-15:00)
Piątek (8:00 -8:45)

 

  1.  

Starczewska –Gładyś Kamila

Zajęcia wyrównawcze dla SP

Poniedziałek (13:35 -14:20)

uczniowie SP

Koło dziennikarskie

Środa (12:20 -12:45)

uczniowie SP i PG

  1.  

Superczyńska Jolanta

Zajęcia rozwijające

Piątek  (8:00 -8:45)

 

Zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego

Czwartek (12:20 -12:44)

Klasy III

Zajęcia wyrównawcze

Piątek (7:30 -8:00)

Klasy I-III PG

  1.  

Tokarz Katarzyna

Koło matematyczne dla klas V i VI

Poniedziałek  (13:35 -14:20)

Klasy V, VI SP

Zajęcia wyrównawcze dla klas II gimnazjum 

Piątek (8:00 -8:45)

Klasy II PG

  1.  

Tomaszewska
Katarzyna

Koło historyczne dla SP

Wtorek (8:00-8:45)

Klasy IV-VI SP

  1.  

Wesołowski Paweł

Koło biblioteczne

Przerwy międzylekcyjne

SP

Koło strzeleckie

 

 

  1.  

Wierska Adrianna

Konsultacje z
j. polskiego

Poniedziałek (14:20 -15:05)
Piątek (13:30 -14:20)

Klasy IV a, V a, III PG